لواشک
خانه / ترشک / ترشک فله / خرید و فروش عمده ترشک فله در ایران

خرید و فروش عمده ترشک فله در ایران

خرید و فروش عمده ترشک فله و رب انار اصل در ایران اخیرا از کارخانه های تولید کننده به صورت مستقیم امکان پذیر شده است. یکی از دلایل برتری خرید از کارخانه و توجه ویژه خریداران به خرید بدون واسطه از تولیدکننده، ارزان تمام شدن کالا برای خریدار بوده و مهم تر از آن، اطمینان از کیفیت و تازگی کالای خریداری شده می باشد.

این محصول خوشمزه که از خشکبار میوه های آبدار و ترش و ملس تهیه می شود را امروزه می توان به راحتی از تولیدکنندگان معتبر و دارای مجوز در سراسر کشور ایران تهیه نمود.

خرید و فروش عمده ترشک

فروش عمده انواع ترشک فله

ترشک فله ترشکی است که به صورت کیلویی در ظروف بزرگ به تولید و فروش می رسد. هر یک از ظروف ترشک های فن وزنی معادل ۱۳ کیلو گرم دارد که ۳۰ درصد این حجم را شربت میوه و ۷۰ درصد حجم آن را خشکبار میوه تشکیل می دهد.

انواع ترشک ها از میوه های ترش و ملس به تولید می‌رسند و دارای تنوع طعم زیادی می باشند. از جمله طعم های بی نظیر این ترشک ها را می توانید در لیست زیر مشاهده کنید.

 1. ترشک آلبالو
 2. ترشک زرشک
 3. ترشک گیلاس
 4. ترشک انار
 5. ترشک زغال اخته
 6. ترشک انجیر
 7. ترشک زردالو زرد
 8. ترشک آلو زرد
 9. ترشک زردآلو قرمز
 10. ترشک آلو قرمز
 11. ترشک آلوچه جنگلی
 12. ترشک میکس بیست میوه
 13. ترشک میکس هفت میوه
 14. ترشک میکس انار و آلوچه
 15. ترشک میکس انار و آلوچه و زرشک
این محصولات بی نظیر که کاملا سالم و بهداشتی در محیطی مطمئن به تولید می رسند دارای مجوز بهداشت نیز هستند و از آن‌ها می‌توان به عنوان تنقلات سالم و جایگزینی برای تنقلات مضر همچون پفک و چیپس ها استفاده کرد.

خرید و فروش عمده ترشک

خرید و فروش عمده ترشک فله از کارخانه های فعال در ایران

امروزه امکان خرید انواع رب انار یزد به صورت عمده از تولید کننده اصلی آن امکان‌پذیر شده است به طوری که شما در هر یک از شهر های ایران قادر به خرید حضوری آنلاین و یا تلفنی این محصولات می باشید. بدین صورت خرید شما مستقیما از کارخانه صورت گرفته و کاهش قابل توجهی هزینه‌های خرید شما انجام می شود.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
علی دانشمند
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09129725239
شماره ثابت: 91090548-021

مطلب پیشنهادی

فله ای 12.5 کیلویی را مستقیم از کارخانه بخر 3

ترشک فله ای 12.5 کیلویی را مستقیم از کارخانه بخر

ترشک فله ای 12.5 کیلوگرمی و در انواع مختلف با استفاده از خشکبار با کیفیت …