لواشک
خانه / لواشک کیلویی / بازار فروش انواع لواشک | لواشک فروشی در تهران در انواع مختلف

بازار فروش انواع لواشک | لواشک فروشی در تهران در انواع مختلف

لواشک فرآورده ای خوراکی است که از مزه ای ترش و یا شور برخوردار بوده و حاصل بسیاری از میوه ها نظیر این موارد می باشد:

 • آلوچه
 • قیسی
 • زردآلو
 • کیوی
 • هلو
 • زرشک
 • سیب

لذا می توان گفت که این محصول خوراکی خوشمزه از تنوع خوبی در طعم و مزه بهره برده و دارای محبوبیت خاصی بین افراد ایرانی می باشد. این محصول خوراکی دلپذیر که به عنوان نوعی هله هوله نیز شناخته می شود، در شکل های مختلفی به بازار فروش عرضه شده و در نتیجه مورد تقاضا برای خرید در سطوح وسیعی قرار گرفته است. مانند:

 1. لواشک کیلویی
 2. لواشک بسته بندی

هر یک از انواع لواشک خانگی کیلویی 1401 دارای طعم بی نظیری بوده و به وفور در مراکز فروش مختلف مواد خوراکی مشاهده می شوند. گفتنی است این محصول علاوه بر جاری ساختن یک مزه فراموش نشدنی بر روی زبان، برخی از فواید را نصیب بدن می سازد که به این ترتیب می توان آن را محصول پر فایده ای برای بدن محسوب نمود.

البته اگر در فرآیند تولید لواشک، اصول بهداشتی لازم اعمال و اجرا شود، می توان شاهد فایده های آن برای بدن بود. در غیر این صورت شاید اصلاٌ نفعی هم برای بدن نداشته باشد.

موضوع دیگری که قابل بیان می باشد این است که بازار فروش انواع لواشک در شهر های مختلفی از کشور رایج می باشند که از جمله آن می توان لواشک فروشی در تهران را نام برد که به صورت غیر حضوری نیز و در انواع مختلف از طریق سایت ایران لواشک به راحتی انجام پذیرفته است. تمامی عمده فروشان عزیز در سراسر تهران می توانند انواع مختلف لواشک از قبیل این گزینه ها را جهت توزیع و پخش را تهیه نمایند:

 1. لواشک های کیلویی ( سنتی و صنعتی )
 2. انواع لواشک های شرکتی

بازار فروش انواع لواشک

انواع لواشک کیلویی

در ارتباط با لواشک های کیلویی می توان بیان داشت که در ۳ نوع از تقسیم بندی قرار می گیرند که با کیفیت های متنوعی به تولید می رسند. مانند:

 1. لواشک های سنتی یا محلی که معمولاٌ توسط خانم ها و در منازل تهیه می شوند.
 2. لواشک های نیمه صنعتی که به روش سنتی تهیه و فقط مرحله خشک شدن در دستگاه صورت می گیرد.
 3. انواع لواشک های ورقه ای که در کارخانه ها تولید می شوند و معمولاٌ در تمامی فصول سال موجود هستند.

این محصولات به دلیل استفاده از پوره و کنسانتره میوه به عنوان پایه، در ۷ طعم متفاوت تولید شده و سپس در بخش های مختلف بازار عرضه می شوند.

بازار فروش انواع لواشک

با توجه به نیاز بازار، ما انواع لواشک کیلویی را در ۲ کیفیت متفاوت به تولید رسانده ایم و متعاقباٌ با ۲ نوع از قیمت به بازار عرضه می شوند.

یکی از محصولات پرطرفدار لواشک فروشی در تهران، انواع لواشک های نیمه صنعتی و پالپ دار هستند که با میزان خوب و قابل قبولی از عرضه و تقاضا در بازار رو به رو گشته و به یکی از نمونه های پر فروش لواشک تبدیل شده اند.
در خصوص این لواشک ها می توان بیان داشت:

 • به دلیل این که اصول بهداشتی لازم در جریان تولید آن ها اعمال گشته است، بنا براین از هیچ نوع ضرری برای مصرف برخوردار نیستند.
 • خرید لواشک کیلویی عموماٌ در قالبی از این نوع لواشک ها صورت می گیرد.
 • قیمت لواشک کیلویی هم با سطحی مناسب جهت فروش عمده و جزیی عرضه می شود.

انواع لواشک شرکتی

محصولات شرکتی در قالب لواشک اغلب در طرح ها و اشکال مختلف در کارخانه ها تولید شده و سپس در بسته بندی های بسیار مناسب، عازم بازار فروش می گردند.

لواشک های شرکتی با وجود جای گرفتن در انواع بسته بندی های آماده، در جریان حمل و نقل از شرکت به بازار و هم چنین در جریان نگهداری و فروش در مغازه ها و فروشگاه ها، از هر نوع آلودگی ای مصون مانده و به این ترتیب از پاکیزگی موجود در آن ها می توان اطمنینان کامل را حاصل نمود.

اما به طور کلی باید بیان داشت که در بازار ترشیجات لواشک ترش و آلوچه از پر طرفدارترین این محصولات محسوب می شوند و با وجود علاقه بسیاری از افراد به مزه ترش، این نوع مزه های موجود از لواشک در بورس خرید و فروش لواشک قرار دارند.

انواع لواشک شرکتی

موضوع دیگری که قابل ذکر می باشد این است که مصرف کنندگان لواشک و آلوچه های شرکتی، اغلب از میان گروه دانش آموزان و کودکان می باشند که در میان وعده های مصرفی خود در مدرسه، این خوراکی های دلچسب را مورد استفاده قرار می دهند.

با وجود تعداد بسیار زیادی از دانش آموزان و محصلان، می توان شاهد خرید و فروش خوبی از این نوع محصول بود و به این نتیجه رسید که این محصولات از میزان درخواست بیشتری جهت خرید برخوردار می باشند.
ضمن این که می توان گفت بسته بندی محصولات ذکر شده بسیار جذاب و مطابق با سلیقه مصرف کنندگان آن صورت می گیرد.

با توجه به نوع محصول، فروش لواشک در یکی از اشکال زیر اتفاق می افتد:

 1. فروش لواشک به صورت عددی
 2. فروش لواشک به صورت کیلویی

لواشک فروشی در تهران

اکثر لواشک فروشی ها در تهران و دیگر شهرها می توانند محصولات زیر را به صورت عمده مورد تهیه و خریداری قرار دهند. شما همکاران محترم نیز می توانید به صورت آنلاین از قیمت و جزئیات دیگر مربوط به محصول لواشک، اطلاعات لازم را کسب کنید:

 • لواشک لوله ای
 • لواشک کبابی
 • لواشک لقمه ای
 • لواشک ورقه ای در سایز های مختلف
 • لواشک لیسکی ( کیم لواشکی )
 • لواشک پذیرایی
 • لواشک شلاقی
 • لواشک طرح سیب
 • آلوچه شیره دار
 • آلوچه دانه دار
 • انواع ترشک ( به صورت فله )

گفته می شود که با توجه به تولیدات به اندازه و مناسب از انواع این لواشک ها که توسط تولید کنندگان متعدد و در تنوعی از برند ها اتفاق می افتد و در نتیجه پخش لواشک در هر یک از قسمت های بازار لواشک تهران و سایر شهر ها، می توان تامین بهینه این محصول را نظاره گر بود و در نتیجه به درخواست های خرید متعددی که از لواشک در سطوح مختلف وجود دارد، پاسخی درخور داده خواهد شد.

بازار فروش انواع لواشک

لواشک را می توان یکی از دوست داشتنی ترین خوراکی های ایرانی محسوب نمود که با برخورداری از یک طعم و مزه عالی، توانسته جایگاه خوبی از لحاظ مصرف را عاید خود نماید.

لواشک خانگی هلو که به عنوان تنقلات نیز مورد مصرف قرار می گیرد، در بازار فروش به رتبه خوبی از عرضه و تقاضا دست یافته که همین عامل موجب شده تا انواع کارخانجات تولید لواشک، از جمله کارخانه لواشک تبریز که در واحد های تولیدی متعددی ظاهر شده است، به تولیدات مستمر و پیوسته از این محصول روی آورده و به عنوان یکی از تامین کنندگان اصلی این محصول به شمار رود.

بازار فروش انواع لواشک

البته سهم عمده ای از انواع کارخانه لواشک بروجرد در تامین لواشک در بازار فروش را نمی توان نادیده گرفت. چرا که هر یک از انواع این کارخانجات می توانند با ارائه تولیدات خود، عرضه انواع لواشک در قالب ترشک و لواشک بروجرد، لواشک پذیرایی و … در قسمت های مختلف فروش را به خوبی به انجام برسانند.

بهترین برند لواشک در بازار

گروه کارخانجات تولیدی معرکه که فعال در حوزه تولید انواع لواشک و ترشک می باشند، توانسته اند عنوان یکی از برند های برتر و نامی را در این عرصه از آن خود نمایند. لذا می توان گفت ترشک و لواشک معرکه یکی از بهترین محصولاتی به شمار می روند که تحت این برند معتبر تولید و پس از آن عرضه به بازار گشته اند.

بهترین برند لواشک در بازار

لازم به ذکر است معرکه به این دلیل به عنوان بهترین مارک لواشک شناخته می شود که از تمامی این اصول ه در تولید لواشک و ترشک بهره جسته است:

 • بهره مندی از خطوط تولیدی پیشرفته
 • دانش فنی و تخصصی تولید کنندگان
 • استفاده از تازه ترین و اعلا ترین میوه ها برای تولید لواشک
 • رعایت تمام نکات بهداشتی در فرآیند تولید
 • استفاده از آخرین و جدید ترین اطلاعات برای تولیداتی با کیفیت تر
 • بهره مندی از نیرو های انسانی متخصص و توانمند
 • تولید بر طبق آخرین استاندارد های روز دنیا
 • اجرای نظارت های دقیق و همه جانبه بر فرآیند تولید

فروش آنلاین لواشک به قیمت عمده

فروش لواشک به صورت آنلاین و یا اینترنتی یکی از سیستم های جدید و مدرن فروش این محصول به شمار می رود که متقاضیان و مشتریان بسیاری را با خود همراه ساخته است. این روش از فروش به این دلیل مورد استقبال اکثر خریداران واقع شده که از بسیاری از سختی های خرید حضوری کاسته و در نتیجه شکل با کیفیت تری از خرید را برای عموم خریداران فراهم می آورد.

لذا می توانید از طریق فروشگاه های مجاز و معتبر، به خرید عمده انواع لواشک روی آورده و لذت یک خرید مطمئن و راحت را بچشید. چرا که تهیه لواشک به این شکل، دارای هیچ دردسری نبوده و همه مسافت هایی که بخاطر خرید حضوری لواشک باید پیمود را از میان می برد. ضمن این که زمان بسیار کمی را نیز جهت انتخاب و سفارش محصول از مشتری می گیرد.

فروش آنلاین لواشک به قیمت عمده

در هر حال فروش عمده لواشک از برخی مراکز فروش معتبر، قیمت عمده و مناسبی را نصیب مشتریان نموده و از هر نظر برای آن ها یک نوع منفعت به حساب می آید.
گفتنی است که شما خریداران عزیز علاوه بر این که می توانید از فروشگاه های آنلاین، به تهیه و خرید لواشک در مقادیر زیاد و متنوع بپردازید، بلکه خواهید توانست انواع فرآورده های خوراکی حاصل از لواشک را نیز این فروشگاه ها تامین نمایید.

در این حیطه می توان به کیک لواشکی انزلی اشاره کرد که محصولی عرضه شده توسط این شهر می باشد و از این رو امکان دسترسی به هر یک از این موارد را برای خریداران مهیا می سازد:

 • خرید اینترنتی کیک لواشکی
 • طرز تهیه کیک لواشکی به روش خانگی
 • یادگیری تزیین لواشک به شکل کیک برای مجالس یا مهمانی ها

نمایندگی پخش مدل های متنوع لواشک

هر یک از انواع نمایندگی ترشک و لواشک که در عرصه پخش و توزیع این محصولات فعالیت می کنند، با خدمات به موقع و گسترده خود توانسته اند به تامین انواعی از مدل های متنوع لواشک و ترشک در بازار پرداخته و بدین صورت، نیاز های قالب در این حیطه را به خوبی پوشش دهند.

نمایندگی های مورد نظر، علاوه بر این که فرش عمده ترشک و لواشک را برای متقضیان عمده به صورت مستقیم فراهم آورده اند، بلکه توانسته اند به ارائه لواشک ارزان در بازار پرداخته و در نتیجه امکان بهره مندی از این محصول قیمت مناسب را برای خریدارانی که به آن ها مراجعه می کنند، به وجود آورند.

نمایندگی پخش مدل های متنوع لواشک

در هر حال اگر شما نیز خواستار خرید مستقیم انواع لواشک هستید و قصد فروش آن را به مشتریان جزیی تر دارید، می توانید از این مسیر برای ثبت سفارش خود اقدام کرده و از بهترین برند این محصولات و در عین حال تازه ترین آن ها برای خرید بهره مند شوید.

مراکز خرید تازه ترین لواشک

لواشک ها از جمله محصولات خوراکی ای هستند که حتماٌ باید به صورت تازه مورد استفاده و مصرف قرار گیرند. چرا که:

 • در این صورت هم طعم و مزه بهتری را دارا می باشند.
 • و هم از نظر بار غذایی، مفید تر و سالم ترند.

پس برای خرید این دسته از محصولات باید حتماٌ سعی در تهیه نوع تازه آن ها نمود تا از منافع حاصل از آن نیز بهره برد. اما برای این که بتوانید تازه ترین لواشک ها که مدت زیادی از زمان تولید آن ها نمی گذرد را مورد سفارش و خریداری قرار دهید، لازم است تا آن ها از مراکز خرید اختصاصی این محصولات که در قالب نمایندگی ها ظاهر شده اند، درخواست نمایید.

مراکز خرید تازه ترین لواشک

یک روش دسترسی به نمایندگی های فروش لواشک که محصولاتی کاملاٌ تازه و استاندارد را در اختیار انواع مشتریان از جمله مشتریان عمده قرار می دهد، همین سایت است که:

 • در یک چشم بر هم زدن، شما را به هر آن چیزی که می خواهید رسانده.
 • و در نتیجه رفع نیازتان را به بهترین شکل انجام می دهد.

سفارش لواشک در اشکال مختلف

لواشک ها از جمله فرآورده هایی هستند که در اشکال متعددی قابل عرضه و تولید به روش های سنتی یا صنعتی می باشند. اما از انواع لواشک های تولید شده به روش صنعتی یا کارخانه ای که شما می توانید برای سفارش و خرید آن ها را برگزینید، شامل این موارد خواهند شد:

 • لواشک آبنباتی فرم
 • لواشک مستطیی تخت
 • لواشک پذیرایی

هر یک از انواع این لواشک ها، محصولات سالمی هستند که تواماٌ طعمی عالی و هم چنین برخی از فواید جسمی مانند تنظیم فشار خون را از آن شما عزیزان خواهند نمود.

خریدار کیلویی لواشک

لواشک های کیلویی یکی از شکل های موجود برای فروش این محصول می باشند که از طرف برخی خریداران به این صورت مورد خریداری قرار می گیرند. این لواشک ها به صورت وزنی و یا کیلویی محاسبه شده و قیمت آن ها بر حسب یک کیلو مشخص می گردد.

خریدار کیلویی لواشک

فرقی نمی کند که شما لواشک کیلویی را خریداری نمایید یا لواشک بسته بندی شده را. در هر حال مهم بحث کیفیت و تازگی است که باید در لواشک های عرضه شده در بازار وجود داشته باشد.
با وجود مشخصه هایی چون کیفیت و تازه بودن لواشک است که می توانید نفع های کافی را از خرید آن ببرید.

راهنمای خرید لواشک با کیفیت

برخی از کارشناسان تخصصی تنقلات مختلف از جمله لواشک که در مراکز فروش مجرب به فعالیت پرداخته اند، خواهند توانست به شما در ارائه راهنمایی های لازم در خرید یک محصول تماماٌ استاندارد و تمام عیار کمک نمایند.

در این صورت شما می توانید دریابید که یک لواشک تازه دارای چه مشخصه هایی می باشد و در این صورت خرید دقیق تری از محصول مورد نظر را به انجام خواهید رساند.

راهنمای خرید لواشک با کیفیت

گفتنی است که کارشناسان فروش، ضمن عرضه خدمات مشاوره لازم برای خرید، تمام سعی در محصولی با قیمت ارزان و مناسب به کار می بندند تا:

 • بتوانند از این طریق فروش خوبی را از آن خود سازند.
 • هم چنین در ارائه خدمات خرید با کیفیت به خریداران موثر واقع شوند.

فروشنده عمده لواشک

فروشنده عمده لواشکاگر درخواست خرید عمده لواشک را دارید، می توانید تمامی خواسته ها و انتظارات خود از محصولی مانند لواشک را با فروشندگان مجاز در این حیطه در میان گذاشته و سپس از محصولی درجه یک توسط آن ها بهره مند شوید.

فروشندگانی که در فروشگاه های مجاز و معتبر عرضه لواشک و سایز تنقلات مشغول به فعالیت می باشند، تلاش می کنند تا ضمن رعایت اصل مشتری مداری، بهبودی را در روند سیستم فروش خود اعمال نموده و در نتیجه هم برای خود و هم برای خریداران، سود هایی را به همراه آورند.

صادرات لواشک به سایر کشورها

با توجه به این که ایران از منابع کافی برای رشد و تولید انواع میوه جات برخوردار می باشد؛ به همان نسبت نیز زمینه های لازم برای تولید لواشک که نوعی فرآورده میوه محسوب می شود، فراهم آمده و در نتیجه تولید متناسب این محصول در تمامی عرصه ها به خوبی به پیش می رود.
از همین رو هم می توان شاهد عرضه لواشک به بازار داخلی بود و هم از جریان صادرات آن به باقی بازار های جهان استفاده های لازم را نمود.

صادرات لواشک به سایر کشورها

کارخانه تولید انواع لواشک در کشور

همان طور که گفته شد کارخانه های تولید لواشک در شهر های بسیاری از ایران فعال می باشند که از مهم ترین این شهر ها می توان تبریز و بروجرد را نام برد.
این شهر ها با وجود تامین میوه های مورد نیاز جهت تولید لواشک، از امکان تولید لواشک صنعتی و غیر صنعتی نیز بهره مند گشته و در نتیجه توزیع این محصول را در بازار تمامی شهر های ایران امکان پذیر ساخته اند.
با افزایش روند تولیدات حاصل از لواشک، اتفاقات مثبت دیگری نیز در بازار رخ داده و به طور کلی حرکت های مثبتی را در تمامی سطوح بازار خواهیم دید.

عرضه کننده مدل های مختلف لواشک به بازار

عرضه کننده مدل های مختلف لواشک به بازار

انواع کارخانه های تولید لواشک و ترشک، با به روز نمودن دانش تولیدی خود و بهره گیری از روش های مدرن تولید، قادر به ارائه انواع مدل های متنوع و جدید لواشک به بازار شده اند. در نتیجه این امر؛ محصولات بسیاری وارد بازار لواشک شده و در بین قفسه های فروشگاه ها و مغازه ها جا خوش کرده اند.
با عرضه مدل های متعدد از لواشک، می توان شاهد افزایش خریداران و هم چنین افزایش فروش این محصول در کل بازار بود.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
علی دانشمند
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09129725239
شماره ثابت: 91090548-021

مطلب پیشنهادی

انواع لواشک و ترشک بسته بندی به آلمان 1 2

صادرات انواع لواشک و ترشک بسته بندی به آلمان 

انواع لواشک و رب انار یک کیلویی بسته بندی که در کارخانه های معتبر و …