آراد لواشک
خانه / لواشک نرمین / قیمت عمده لواشک نرمین در بازار

قیمت عمده لواشک نرمین در بازار

قیمت عمده لواشک نرمین در نوع ورقه ای از ۱۰۰۰ تومان و در نوع دو سر پیچ از ۱۴/۰۰۰ تومان شروع و با توجه به بسته بندی هایی که دارند متغیر می باشد. لواشک نرمین اصولا با بسته بندی های سلفونی و کادویی به مشتریان عرضه می شود. قیمت عمده لواشک نرمین و فروش مستقیم از کارخانه، باعث سریع و مقرون به صرفه بودن خرید شما عزیزان می شود.

قیمت عمده لواشک نرمین

کارخانه لواشک نرمین در آذربایجان شرقی مشغول به فعالیت است و تمامی محصولات خود را در سراسر ایران عرضه می کند. برای خرید و اخذ نمایندگی این محصول می توانید اقدام نمایید.

قیمت عمده لواشک نرمین در نوع ورقه ای

کارخانه لواشک نرمین انواع لواشک ورقه ای را در وزن های سبک به این علت تولید می کند که اولا حمل و جابجایی آنها بسیار راحت انجام شود و دوما فروش بهتری داشته باشند، از این رو عمده فروشان می توانند بازاری پایدار از این محصول را برای خود به دست آورند.

قیمت عمده لواشک نرمین در نوع دو سر پیچ

لواشک دو سر پیچ یکی از زیر مجموعه های لواشک پذیرایی می باشند که به آنها لواشک های مجلسی نیز کفته می شود و از آنجایی که این محصول طرفداران زیادی دارد، کارخانه نرمین انواع لواشک دو سر پیچ را در ۹ طعم متنوع ارائه می کند.

مطالعه موردی

۱- انواع لواشک دو سر پیچ در فوق به صورت بسته بندی ذکر شده است، در صورت سفارش مشتری و حجم بالا نیز به صورت فله قابل تولید می باشند.
۲- ضخامت انواع لواشک های ورقه ای، بنا به سفارش مشتری قابل تغییر هستند.
۳- تامین سفارش در حجم بالا برای بازار داخل به ۷ روز و برای بازار خارج به ۱۵ روز زمان نیاز دارد.
۴- محصولات دارای استاندارد های ISO 22000 : 2005 / HACCP – ANSI / GMP می باشند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مرضیه محتشم
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09129725239

مطلب پیشنهادی

شرکت های تولید کننده لواشک | کارخانه تولیدی لواشک نرمین در ایران

همانطور که می دانید لواشک ها از شیره غلیظ انواع میوه ها تولید می شوند در زمان های گذشته به صورت سنتی و خانگی آن را به دست می آوردند اما امروزه دستگاه های پیشرفت

آراد لواشک